#2 RECENZJA Under Twenty Intense ANTI ACNE-ŻEL micelarny

Witam Was kochani

      Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną recenzją produktu z ''pułki'' Under Twenty, amowa jest tu o Intense Anti Acne-Żel micelarny redukujący zmiany trądzikowe o działaniu antybakteryjnym. 
    
 Wszyscy szczęściarze, którzy posiadają cerę mieszaną, przetłuszczającą się czy tak jak ja trądzikową, doskonale zdają sobie sprawę jak bardzo istotnym elementem jest pielęgnacja.
Under Twenty Żel micelarny redukujący zmiany trądzikowe o działaniu antybakteryjnym. Micelarna formuła żelu umożliwia delikatne i skuteczne oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń oraz makijażu. Salicylan sodu wykonuje silne działanie antybakteryjne, a w połączeniu z wyciągiem z żurawiny wpływa na redukcja zmian trądzikowych. Kompleks redukujące pory reguluje produkcję sebum i sprawia że pory stają się mniej widoczne. 

UNDER TWENTY INTENCE ANTI ACNE możemy używać na, dwa sposoby: 
1. Jako żel myjący z wodą
2.Jako żel do demakijażu bez użycia wody
Żel micelarny UNDER TWENTY INTENSE ANTI ACNE został przebadany dermatologicznie. Nadaje się do codziennego stosowania lub w zależności od potrzeb cery.
Przyznaje szczerze, że kosmetyk bardzo mi się podoba i jego użytkowanie jest bardzo przyjemne. Orzeźwiający zapach obudzić rano każdego śpiocha... :-)

Cena: około 17 zł za 200 ml

Trzymajcie się i do zobaczenia w krótce. <3


Komentarze

Popularne posty